Figaro - usługi fryzjerskie w centrum Jeżyc.

Nasza propozycja skierowana jest do pań, panów i do dzieci. Ładna i zadbana fryzura to nie tylko ważny element naszego wyglądu. To także pewnego rodzaju wyznacznik naszej pewności siebie, zdrowia i dobrego samopoczucia.

Każdy dąży aby włosy i zdrową skórę głowy utrzymać w dobrym stanie, mimo upływających lat. Skóra i włosy stanowią struktury, które dynamicznie reagują na zmieniające się warunki. Zatem to, w jaki sposób żyjemy i jak się odżywiamy ma ogromny wpływ na nasz wygląd. Nie tylko jakość włosów ma znaczenie, ale również ich kolor, który zmienia wygląd osoby.


Od wieków siwe włosy postrzegane są jako oznaka starości, dlatego też przedwczesne siwienie często wpływa negatywnie na samoocenę danej osoby. Bogata oferta kolorów farb organicznych pomoże w decyzji zmiany odcienia włosów. Jesteśmy otwarci na zdecydowane stylizacje, które dopasujemy do Twojej osobowości i wymagań.

Zabiegi na włosy i na skórę głowy

Zachęcamy do skorzystania z zabiegów np. kuracji oczyszczającej włosy z resztek kosmetyków. Ta technika stanowi idealne narzędzie do utrzymywania właściwej higieny okołomieszkowej skóry głowy i komponuje się z techniką oczyszczania włosów, powodując ich połysk. Wykonujemy również inne kuracje np. nawilżające i odżywcze-wszystkie są dobierane do potrzeb klienta.


Dlaczego warto umawiać się w salonie Figaro?

Każda wizyta u nas daje Państwu gwarancję dobrze przeprowadzonych zabiegów, które wykonujemy z precyzją i uwagą dla naszych gości. Jesteśmy na bieżąco z modą i zawsze staramy się spełnić Państwa oczekiwania, a dla nas osobisty kontakt z ludźmi jest nie do przecenienia.

Nasze cechy

Zamiłowanie do zawodu i ciekawość, uzupełnianie szkoleń oraz uczestnictwo w wydarzeniach z branży jak i potrzebę pracy z ludźmi, kontaktu z klientem. Naszym atutem jest właśnie ciekawość efektu i możliwość wykorzystania technik strzyżenia włosów, jak i nadaniu im odpowiedniego koloru, co w efekcie daje radość jednej i drugiej stronie.


Doświadczenie

Usługi fryzjerskie Figaro istnieją od 2002 roku. Przez ten czas mieliśmy przyjemność gościć różnych ludzi z określonymi preferencjami co do swojego wyglądu a także klientów zupełnie niezdecydowanych, z którymi pracowaliśmy od podstaw. W naszej pracowni mamy do wyboru wiele kosmetyków pielęgnacyjnych i koloryzujących najlepszych profesjonalnych producentów, które zmieniają kolor włosów oraz ich fakturę.

Kosmetyki

Pracujemy środkami włoskimi: Alfaparf, Nook oraz holenderskiej firmy Reuzel. Posiadamy też w ofercie keratynowe prostowanie włosów (100% czystej keratyny), które pozwala zadbać o włosy suche, kręcone, puszące się - przywracając im lśnienie. Nowość w ofercie: masaż głowy relaksacyjny, połączony z elementami ASMR, HEAD-SPA